Kurumsal

Otobooking Türkiye

Otobooking, başta Malatya olmak üzere en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü, ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

Otobooking ofislerinin bazıları başka hisse olarak şirketlere aitken bazıları da bölgenin dört bir yanındaki yerel işletmecilerce franchising yöntemiyle işletilmektedir.

Küresel ağımız günümüzde Türkiyede 40 dan fazla ofisten oluşmaktadır ve 28 ülkede birçok farklı araba, kamyon ve minibüsle hizmet vermektedir.

 OTOBOOKİNG OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider marka olmaktır.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi bizler her zaman web üzerinden anlık online rezervasyon alabilen, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, her şey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Ayrıca filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız.

Kiralama İhtiyaçlarınız ne Olursa Olsun Otobooking Ailesi Her Daim Yanınızda!

      Vizyon-Misyon

-Vizyon 

Hizmet verdiği bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen en uygun fiyatlarla en verimli araç kiralama şirketi olmak.

-Misyon 

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı ve kolay , güven verici, keyifli, teknolojiye ayak uyduran ve kolay ulaşılabilir yeni nesil güvenilir araç  kiralama  sloganıyla piyasaya yön veren, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.

  • Müşteri odaklı
  • Çalışanlarını değerli kılan
  • Tutarlı
  • Rekabetçi
  • Güvenilir ve Şeffaf olmakKurumsal

Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları hakkında bilgi edinmek, tüm avantajlarıyla Otobooking Kurumsal Araç Müşterisi olmak için sayfamızı ziyaret edin.

Düşünce ve Önerileriniz


Whatsapp Telefon