En Yakın Araç Kiralama

En Yakın Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetlerini duydunuz mu? Yakın zamanda bir otomobile ihtiyacınız olduysa bunu en güvenilir biçimde kiralayarak edinebilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri oldukça revaçtadır çünkü büyük bir ihtiyaçtır.

Gezmeye gittiğiniz bir kentte mutlaka bir araca ihtiyaç olacaktır ya da bulunduğunuz şehirde belli özel dönemlerde kullanmak için bir aracınız yoksa endişeye gerek yok! Hemen her şehirde karşınıza çıkan “Rent a Car” firmaları, sizi istediğiniz özellikteki her araca kavuşturabilir. Çoğu sürücünün aklında araç kiralama işlemi nasıl olacak, sorusu vardır. Araç kiralamak için güvenilir bir işletme ile bağlantı kurmanız gerekir.

Malatya Araç Kiralama Firmaları

Malatya’ya dışarıdan geldiyseniz ve kendi aracınız yoksa daha şehre ulaşmadan önce Otobooking araç kiralama firması ile iletişim kurabilirsiniz. Kiralama işlemi öncesinde bazı kiralama koşulları olduğunu unutmayınız.

 • Araç segmentine göre belli yaş sınırında olmak,
 • Araçta yedek sürücü olacaksa mutlaka bildirmek,
 • Belli yaş sınırlarına karşılık gelen ehliyete sahip olma sürelerini karşılıyor olmak
 • Araç kullanımı için gerekli olan belgelere sahip olmak

Tüm bu özelliklere sahipseniz araç kiralamak için rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sırasında kiralama hizmetini kim alacaksa onun kredi kartı bilgilerinin verilmesi önemlidir.

Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Araç kiralama hizmetleri ihtiyaca bağlı şekilde uzun veya kısa dönemlik olabilmektedir. Günlük veya haftalık kiralama hizmetleri çoğunlukla turistik amaçlı yapılan gezilerde tercih edilebilir. Çok sayıda aile düğün vb. kutlamalar içinde kısa dönemlik araç kiralamaktadır.

Uzun dönemli araç kiralama hizmetleri de sıklıkla tercih edilir. Küçük işletmelerin uzun vadeli ihtiyaçlarına yönelik tercih ettikleri bu araçlar, filo olarak da tercih edilebilir. Bu sebeplerden herhangi biri ile araca ihtiyacınız varsa internet ya da doğrudan acenteye ulaşmak yolu ile kiralama yapabilirsiniz. Burada size şartlar ve gerekli bilgiler bildirilecektir.

Kiralık Aracı Teslim Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aracı kullandınız ve geri iade etme zamanınız geldi bu aşamada kontrol etmeniz birçok detay bulunuyor. Araç kiralama hizmetinden yararlandıktan sonra şunlara dikkat etmelisiniz:

 • Aracı mutlaka vaktinde getirmeniz gerekir, erken getirmeler sorun oluşturmazken, belirlenen gün ve saatten geç getirirseniz ek ücret ödersiniz.
 • Teslim sırasında yakıt göstergesini mutlaka kontrol ediniz. Ne miktarda yakıt ile teslim aldıysanız o oranda yakıt ile aracı teslim ediniz.
 • Araç iade için belirtilen adreste teslimat yapınız.

OtoBooking İle Malatya Kiralık Araba

Araç kiralamak için güvenilir bir firma arıyorsanız Malatya’da öne çıkan OtoBooking firmasını tercih edebilirsiniz. Firmanın filo araç kiralama gibi uzun kullanımlarda oldukça uygun fiyatları bulunuyor. Bireysel kiralamalarda da makul kiralama ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

Sürekli güncellenen kampanyalar ile kendinize en uygun aracı seçebilir, Malatya’da güvenilir yolculuğun tadını siz de OtoBooking ile çıkarabilirsiniz. Makul ve cazip fiyatlar ile araç kiralama hizmeti sizi bekliyor.

İlginizi Çekebilir
 • Malatya Otogar Araç Kiralama (Maşti)
  Malatya - Maşti(Otogar) lokasyonunda %10'a varan indirimlerle online rent a car araç kiralama rezervasyonunuzu yapın.
 • Malatya Havalimanı Araç Kiralama
  Malatya havalimanı araç kiralama hizmetini günümüzde neredeyse şehir dışına çıkan herkes tercih etmektedir. Bunun en temel nedeni ise yolda geçirilecek vakit uçak sayesinde azalmaktadır.
 • Malatya Araç Kiralama - Otobooking
  Malatya araç kiralama hizmeti ile Malatya içerisinde rahatlıkla araç edinmek mümkün olacaktır. Araç kiralama hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü araç kiralama hizmeti sayesinde en kısa sürede araç bulmak ve birçok işi tamamlamak mümkündür.
 • Malatya Araba Kiralama
  Malatya araba kiralama hizmeti ile araç kiralama süreciniz fazlasıyla güvenli geçecektir. Malatya Doğu Anadolu’nun en öne çıkan illerinden biridir ve yüzyıllar boyu önemli bir merkez olarak görülmüştür. Bu nedenle Malatya’da yapılacak pek çok şey ve görülecek pek çok ye...
 • Malatya Havalimanı Kiralık Araç
  Malatya Havalimanı uygun araç kiralama seçeneği için Malatya Havalimanı kiralık araç fiyatları ve kiralama koşullarına obilet.com’dan ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Telefon